Основні властивості, які характерні для ангори – це м'якість теплоізоляція. Багато пряжі, що випускаються промисловим шляхом, мають білим забарвленням і відмінно піддаються фарбуванню.
Основними видами сміливо волокнами залишаються:
вовна (лана), мериносова – для дорогих матеріалів (дуже теплий і затишний плед з вовни мериноса);
акрил — для трикотажу і пряжі (читайте, з чого роблять тканину акрил);
віскоза і поліестер – для недорогих матерій.
Сьогодні ангора представлена двома найбільш популярними видами – меланж і супрем. Для першого варіант матерії характерно ткане полотно, яке формується в результаті застосування натуральної або синтетичної однониточной пряжі з ниток різного забарвлення. Колір окремих деталей сировини може бути контрастним або ж відрізнятися на кілька відтінків. Завдяки поєднанню ниток різного кольору формується матеріал з візерунком, що нагадує поверхню шліфованих плит мармурової крихти. Чим контрастніше будуть відтінки волокон, тим яскравіше буде готове полотно.
А ось супрем – це кулісні гладь, у складі якої є лайкра. Являє собою бавовняну тонке еластичне полотно, яке тягнеться
Задіють ангору при виготовленні дитячого гардеробу, светрів, костюмів, суконь, пальто і шарфів. При комбінації з іншими видами пряжі ангора може бути використана для отримання штор, подушок, оббивки м'яких меблів. Дуже популярними залишаються ангорові шкарпетки, які виручають в зимові морози. Вироби з ангори приносять приємні відчуття, створюють комфорт і затишок. Для виробництва верхнього одягу часто застосовується пальтовая тканина кашемір.
Придбати ангору можна в нашому інтернет магазині Finest Textile як оптом так і в роздріб.